To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-02-07 15:44.

Voice Developer

Utter.One

12 000 - 20 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2019 Rok założenia firmy

  • https://utter.one/ WWW

Opis oferty

## Umiejętności

- dobra znajomość języka JavaScript, TypeScript i środowiska Node.js
- praca z repozytorium kodu opartym na git
- znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL, etc.)
- znajomość nierelacyjnych baz danych (MongoDB, DynamoDB, etc.)
- praca z API opartymi o REST i GraphQL
- frontend/mobie, w szczególności frameworki Vue.js, Flutter
- chęć uczenia się nowych rzeczy w kierunku aplikacji głosowych (Alexa, Google Assistant)
- j.angielski w stopniu min. komunikatywnym

Mile widziana znajomość następujących rzeczy
- środowiska chmurowe, np. AWS
- framework Jovo
- narzędzia do konteneryzacji (docker) i wirtualizacji (proxmox, ESXi, etc.)
- język Python
- narzędzia do przetwarzania audio/video typu sox, ffmpeg
- blockchain / web3

## Doświadczenie

-   min. 2 lata doświadczenia w programowaniu
-   udokumentowane uczestnictwo w komercyjnych projektach
-   praca w metodyce Scrum/Kanban lub innej typu agile

## Zakres obowiązków

-   rozwijanie i projektowanie komponentów typu back-end w oparciu o różne technologie
-   projektowanie i implementacja aplikacji głosowych
-   testowanie powyższych
-   tworzenie dokumentacji technicznej do tworzonych rozwiązań

## Budżet

- 12 000 - 20 000 zł netto B2B
- 10 000 - 17 000 zł brutto UOP

## Benefity
* Praca zdalna lub w biurze w Lublinie
* Elastyczne godziny pracy
* Prywatna opieka zdrowotna
* Międzynarodowe projekty (j.polski + j.angielski)
* Mały zespół
* Szkolenia i kursy wewn i zewrnętrzne
* Praca z najnowszymi technologiami w Voice (czasami nawet pre-release dla platform głosowych)
* 20 dni płatnego urlopu

## Udogodnienia w biurze
* Regulowane biurko - stojące/siedzące
* Brak dress code
* Kawa / woda / napoje
* Przekąski
* Nowoczesne biuro w centrum - dużo barów/restauracji
* Prysznic
* Miejsce na relax
* Konsola z dużym ekranem

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Kuchnia
  • Konferencje

O Utter.One

Tworzymy aplikacje głosowe dla Google Asystenta i Amazon Alexy dla wielu języków i regionów.
Budujemy własne narzędzia, rozwiązania i produkty, które pomagają w rozwoju technologii głosowych. Z naszych usług i rozwiązań korzystają znane marki na całym świecie.
Jesteśmy małym zespołem do zadań specjalnych, które są głównie związane z technologiami głosowymi, jednakże prowadzimy research także w obszarze technologii Web3.
Poszukujemy doświadczonych ludzi z pasją do programowania i nowych technologii.

Pytania i odpowiedzi