To ogłoszenie wygasło w dniu 2020-12-26 11:00.

Java Script Developer ( Angular/Node.js framework)

TeamQuest Sp. z o.o.

14 000 - 16 000 zł netto

Opis oferty

Dla naszego Klienta realizującego misję rzetelnego i wiarygodnego dostawcy treści naukowych i innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych publikującego e-booki, aplikacje mobilne oraz produkty multimedialne poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202011/20110015

Obowiązki

  • Projektowanie i programowanie aplikacji webowych
  • Projektowanie struktur, algorytmów i baz danych
  • Współpraca z architektami systemów, programistami i właścicielami projektu

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, Angular, Node.JS i frameworka Express
  • Znajomości Web Sockets
  • Znajomości relacyjnych baz danych oraz baz typu NoSQL
  • Umiejętności obsługi narzędzi wspierających typu npm, Bower, Gulp, Webpack
  • Zna jo mości różnych frameworków i na rzęzi ( jQuery, Bootstrap, Less, Sass)
  • Znajomości HTML, CSS/SCSS
  • Umiejętności pracy z repozytorium GIT
  • Znajomość zagadnień RWD
  • Chęci do poszerzania wiedzy oraz komunikatywności

Mile widziane:

  • Znajomość RabbitMQ, bazy REDIS
  • Znajomość kontenerów Docker
  • Znajomość podstawowa PHP
  • Znajomość podstawowa frameworka Symfony

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość realizowania interesujących projektów, samorealizacji oraz rozwoju osobistego
  • Opiekę medyczną LuxMed
  • Dzień wolny z okazji urodzin
  • Dofinansowanie świąteczne i kulturalne
  • Przyjazne środowisko pracy i dogodna lokalizacja biura

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi