To ogłoszenie wygasło w dniu 2020-12-09 13:49.

Backend PHP Developer

Omnigate Sp. z o.o.

5 500 - 11 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2019 Rok założenia firmy

  • https://omnigate.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Dev/Ops

Opis oferty

OMNIGATE Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zatrudniającą specjalistów w branży e-commerce poświęconej produktom cyfrowym. Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy projekcie gamingowym Gamivo.com.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce!

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:
  • rozwój platformy e-commerce
  • dostarczanie rozwiązań według specyfikacji biznesowej
  • utrzymywanie systemu oraz platformy
  • współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu nowych funkcjonalności
  • integrowanie partnerów biznesowych oraz technicznych

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:
  • programujesz w języku PHP i cieszy Cię obiektowa ewolucja języka,
  • znasz Symfony lub przynajmniej jeden framework PHP,
  • wiesz, co to jest MVC, dziedziczenie i fabryka abstrakcyjna,
  • masz doświadczenie z relacyjnymi bazami danych i słyszałeś o ORM,
  • potrafisz tworzyć REST API,
  • znasz dowolny system kontroli wersji,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych,
  • przejawiasz inicjatywę, zaangażowanie, chcesz poszerzać swoje umiejętności i wiedzę,
  • masz poczucie humoru i nie przeszkadza Ci bardzo swobodna atmosfera pracy
MILE TAKŻE JEST PRZEZ NAS WIDZIANE, JEŚLI:
  • zaawansowana wiedza bazodanowa, optymalizacja zapytań i indeksów,
  • doświadczenie w środowisku Docker,
  • znajomość technologii RabbitMQ, ElasticSearch, Redis,
  • doświadczenie z frameworkiem Angular i/lub językiem TypeScript

MAMY DLA CIEBIE:
  • pracę w młodym zespole,
  • biuro w centrum miasta, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u,
  • zniżkę na zakup gier i produktów dostępnych na platformie,
  • free food day, no limited coffee,
  • imprezy integracyjne,
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
  • kartę multisport,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ   http://omnigate.pl/  ; http://gamivo.com

APLIKUJ! [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • zniżkę na zakup gier i produktów dostępnych na platformie
  • Ubezpieczenie grupowe

O Omnigate Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zatrudniającą specjalistów w branży e-commerce poświęconej produktom cyfrowym.

Pytania i odpowiedzi