To ogłoszenie wygasło w dniu 2020-12-30 10:48.

Frontend Developer

Gamivo S.A.

5 500 - 11 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

GAMIVO - rewolucyjny, najszybciej rozwijający się  rynek produktów cyfrowych prowadzonych przez graczy i dla graczy.
Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce. Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

●      rozwój platformy e-commerce,

●      dostarczanie rozwiązań według specyfikacji biznesowej,

●      utrzymywanie systemu oraz platformy,

●      współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu nowych, funkcjonalności.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI masz doświadczenie:

●      z frameworkiem Angular 6+, HTML, CSS i TypeScript

●      posługujesz się REST API opartych o JSON,

●      potrafisz planować oraz tworzyć Angular Single Page Applications,

●      umiejętnie wykorzystujesz projekty graficzne przy tworzeniu aplikacji,

●      praca z dokumentacją w języku angielskim nie sprawia Ci problemu,

●      przejawiasz inicjatywę, zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu.

MILE TAKŻE JEST PRZEZ NAS WIDZIANE, JEŚLI masz wiedzę w:

●      web komponentach oraz ES6,

●      preprocessorach CSS (LESS, SASS)

MAMY DLA CIEBIE:

●       pracę w młodym zespole,

●       biuro w centrum miasta, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u,

●       mega zniżkę na zakup gier komputerowych,

●       free food day, no limited coffee,

●       imprezy integracyjne,

●       dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji,

●       współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,

●       elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej,

●       kartę multisport,

●       umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ   http://gamivo.com

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • work life balans
  • platforma do nauki języków
  • Kuchnia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy

Praca w Gamivo S.A.

O Gamivo S.A.

Gamivo - rewolucyjny, najszybciej rozwijający się  rynek produktów cyfrowych prowadzonych przez graczy i dla graczy.
Naszym celem jest zapewnienie jakości i bezpiecznej platformy dla wszystkich transakcji cyfrowych.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce!

Pytania i odpowiedzi