To ogłoszenie wygasło w dniu 2020-12-12 12:42.

Java Team Lead

Kingit

16 000 - 22 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Lead Poziom doświadczenia

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • https://kingit.pl/ WWW

Opis oferty

Poszukujemy Java Team Leadera dla naszego klienta - firmy tworzącej oprogramowanie mające na celu pomoc w projektowaniu podzespołów urządzeń elektronicznych. Jest producentem obwodów drukowanych, które są podstawą każdego współcześnie tworzonego produktu elektronicznego. Firma funkcjonuje na rynku od ponad 30 lat. Jej głównym produktem jest pakiet oprogramowania do automatyzacji projektowania obwodów drukowanych i płytek elektronicznych.

Poszukujemy Team Leader, który będzie uczestniczył w realizacji przejścia z klasycznej desktopowej aplikacji do modelu SaaS.

Pracujemy w środowisku JVM, .Net, Java oraz C#.

Zakres obowiązków
  • Nadzorowanie codziennej pracy zespołu
  • Świadomość pełnego cyklu rozwoju oprogramowania – od projektu do wsparcia
  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązania z uwzględnieniem dostępności, opóźnień, wydajności i planowania pojemności
  • Współpraca z Product Managerami, Quality Assurance oraz innymi zespołami funkcjonalnymi.

Wymagania
  • Ponad 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Ponad 5 letnie doświadczenie w pracy jako Software Engineer
  • Bardzo dobra znajomość platformy Java Virtual Machine oraz praktyczne doświadczenie w pracy z Java
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Spring Boot
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Nastawienie na rozwój i otwartość na nowe technologie, które mogą być przydatne w projekcie.

Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z AWS ( znajomość EC2, ECS, RDS, itd)
  • Znajomość Jenkins, Docker
  • Doświadczenie w zarządzaniu cyklem życia produktu.

Oferujemy
  • Wynagrodzenie na poziomie 16 000 – 22 000 zł brutto na UoP
  • Możliwość pracy w biurze bądź zdalnie
  • Opiekę medyczną dla pracowników oraz ich rodzin
  • Dodatek kafeteryjny
  • Dodatek lunchowy 400 zł netto dla osób pracujących w biurze
  • Pokrycie kosztów związanych z pracą zdalną dla osób, które zdecydują się na taką formę
  • Bardzo dobrze zaopatrzoną kuchnię z napojami, owocami, itd.
  • Dobrze wyposażony sprzęt służbowy z dwoma monitorami
  • Biurko oraz krzesło pozwalające na odpowiednie dopasowanie ustawień do indywidualnych potrzeb.

Proces rekrutacyjny:
  1. Rozmowa z Kingit. Podsumowanie doświadczenia zawodowego, pracy w danych technologiach.
  2. Rozmowa z Managerem firmy podczas, której pojawią się pytania techniczne. Będzie to okazja do lepszego poznania firmy oraz zadania pytań technicznych.
  3. Ostatnim etapem jest spotkanie z Dyrektorem, Product Managerem oraz Architektem z USA. Proces rekrutacyjny odbywa się zdalnie.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi