To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-06-28 13:33.

Mid Java Developer

Jobllegro

100 - 130 zł netto / godzinowo

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

Baza danych
Framework
Dev/Ops

Opis oferty

Dla naszego partnera, softwarehouse'u tworzącego oprogramowanie dla branży medycznej poszukuje Java Developera.
Jego zadania to:

  • udział w projektowaniu oraz planowaniu,
  • tworzenie oraz rozwój oprogramowania i systemów opartych na technologii Java,
  • dbanie o wysoką jakość kodu zgodnie z zasadami Clean Code,
  • współpraca z architektami, analitykami i deweloperami,
  • dbałość o wydajność i bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań

Kwalifikacje i doświadczenie wymagane na tym stanowisku:

  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne,
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe związane z programowaniem w Java,
  • znajomość Java 11, Spring framework, Spring Boot, GIT, Maven, Spring Data JPA, Hibernate, JUnit, Mikroserwisy
  • znajomość dockera,
  • znajomość WebServices (SOAP i REST),
  • dobra znajomość SQL oraz bazy danych Oracle,
  • znajomość javaFX,
  • znajomość Apache Kafka, ActiveMQ,
  • umiejętność projektowania wysokodostępnych i niezawodnych aplikacji,
  • znajomość nowych trendów i technologii IT,
  • znajomość procesów wytwórczych oprogramowania,
  • znajomość narzędzi JIRA
Mile widziane:

  • znajomość kubernetesa (preferowany OKD),
  • doświadczenie w frameworku Angular

Oferowane korzyści
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę B2B (samozatrudnienie),
  • będziesz członkiem zespołu w którym będziesz miał realny wpływ na realizowane projekty,
  • pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania rozwiązań,
  • zapewniamy atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość udziału w innowacyjnych i prestiżowych projektach medycznych,
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System),
  • zapewniamy przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu i pomocy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owocowe poniedziałki
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • kawa, herbata gratis dla pracowników
  • karty przedpałacowe
  • dofinansowanie usług turystycznych, biletów do kina, teatru
  • świętowanie urodzin

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi