To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-06-28 13:25.

JAVA DEVELOPER

jobllegro

16 800 - 21 840 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

Język programowania
Framework
Narzędzia

Opis oferty

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:

udział w projektowaniu oraz planowaniu,
tworzenie oraz rozwój oprogramowania i systemów opartych na technologii Java,
dbanie o wysoką jakość kodu zgodnie z zasadami Clean Code,
współpraca z architektami, analitykami i deweloperami,
dbałość o wydajność i bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań

Kwalifikacje i doświadczenie wymagane na tym stanowisku:

wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne,
minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe związane z programowaniem w Java,
znajomość Java 11, Spring framework, Spring Boot, GIT, Maven, Spring Data JPA, Hibernate, JUnit, Mikroserwisy
znajomość dockera,
znajomość WebServices (SOAP i REST),
dobra znajomość SQL oraz bazy danych Oracle,
znajomość javaFX,
znajomość Apache Kafka, ActiveMQ,
umiejętność projektowania wysokodostępnych i niezawodnych aplikacji,
znajomość nowych trendów i technologii IT,
znajomość procesów wytwórczych oprogramowania,
znajomość narzędzi JIRA
Mile widziane:

znajomość kubernetesa (preferowany OKD),
doświadczenie w frameworku Angular

Oferowane korzyści

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę B2B (samozatrudnienie),
będziesz członkiem zespołu w którym będziesz miał realny wpływ na realizowane projekty,
pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania rozwiązań,
zapewniamy atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pracy,
możliwość udziału w innowacyjnych i prestiżowych projektach medycznych,
zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System),
zapewniamy przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu i pomocy
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owocowe poniedziałki
spotkania integracyjne
parking dla pracowników
kawa, herbata gratis dla pracowników
karty przedpałacowe
dofinansowanie usług turystycznych, biletów do kina, teatru
świętowanie urodzin

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi