To ogłoszenie wygasło w dniu 2020-12-13 10:50.

Programista SAP

ILLUSTRO

34 000 - 39 000 zł brutto

Inne

Opis oferty

Dla naszego klienta, międzynarodowej grupy firm z sektora ubezpieczeń, poszukujemy kandydata na stanowisko:

lokalizacja: Monachium

Twoje obowiązki:
- realizacja projektu od zdiagnozowania potrzeb po wdrożenie i koordynację oraz rozbudowę systemu SAP
- udział w procesach doradczych mających na celu analizę i reorganizację procesów biznesowych pod kątem wdrożenia nowych rozwiązań
- koordynacja projektów programistycznych przy wdrażaniu modułów aplikacji SAP MM/SRM
- wsparcie rozwojowe dla różnych projektów SAP (realizacja m.in. projektów typu roll-out)
- udzielanie wsparcia technicznego i konsultacji dla użytkowników systemu SAP, ścisła współpraca z poszczególnymi działami firmy
- testowanie różnorakich nowoczesnych rozwiązań, diagnozowanie błędów i ich bieżące rozwiązywanie oraz rozwój stosowanych programów SAP ABAP
- opracowywanie oraz wdrażanie koncepcji funkcjonalnych i technicznych poprawiających jakość pracy
- planowanie, realizacja i rozwój specyficznego dla firmy oprogramowania SAP ABAP/4 i ABAP OO

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość systemu SAP MM i/lub SRM
- doświadczenie w zakresie rozwoju systemu SAP ABAP / -OO
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- w ramach swojej pracy jako twórca systemu będziesz aktywnie uczestniczył w tworzeniu wysokiej jakości, innowacyjnych i stabilnych programów. Nasz system SAP jest oparty na jednej z najnowszych wersji ERP (NetWeaver 7.51)
- udział w licznych wydarzeniach IT, które pozwolą ci na rozwój i poszerzenie twoich perspektyw zawodowych
- współpraca z doświadczonym zespołem programistów SAP

Korzyści:
- atrakcyjne wynagrodzenie (7500€ - 8500€)
- bonus płacowy: 13 i 14 pensja
- świadczenia socjalne: dodatek urlopowy, dodatki za dni wolne od pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- zatrudnienie na niemieckich warunkach (bezpośrednio u pracodawcy)
- work-life balance: home office, elastyczne godziny pracy oraz 30 dni urlopu
- dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m. in. - zabezpieczenie emerytalne)
- możliwość Praca w stolicy Bawarii, mieście dużego biznesu, u podnóża Alp, gdzie można spędzać wolny czas

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Marek Nowak
tel. 501 165 622

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

KRAZ: 6257

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O ILLUSTRO

Illustro to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalengo i organizacyjnego. Mamy za sobą setki rekrutacji zakończonych sukcesem. Nieustannie rozwijamy się i doskonalimy, aby z jakością naszych usług zawsze wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom.

Zaufały nam już dziesiątki Klientów i tysiące Kandydatów.

Pytania i odpowiedzi