To ogłoszenie wygasło w dniu 2020-12-13 10:43.

Administrator IT

ILLUSTRO

14 600 - 21 100 zł brutto

Opis oferty

Dla naszego klienta, jednej z najbardziej innowacyjnych niemieckich firm w dziedzinie technologii silników, poszukujemy osób, które wesprą oddziały wBawarii, Badenii Wirtembergii, Saksonii i Turyngii, na stanowisku:

Miejsce pracy: Nürnberg
Twoje obowiązki:
- opieka techniczna nad systemem klasy ERP oraz oprogramowaniem wspierającym biznes
- udzielanie wsparcia technicznego dla użytkowników
- współpraca z innymi biurami oraz firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów i wdrożeń oprogramowania
- diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury IT
- utrzymanie i administracja urządzeniami w sieci lokalnej
- konserwacja serwerów, komputerów stacjonarnych i urządzeń przenośnych
- zarządzanie kontami użytkowników, prawami dostępu i usługami katalogowymi
- prowadzenie dokumentacji związanej z utrzymaniem i serwisowaniem systemu informatycznego

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe o profilu informatycznym
- wiedza z zakresu systemów operacyjnych Microsoft począwszy od systemu Windows 7
- bardzo dobra znajomość MS-Office (Word, Excel, Power-Point)
- wiedza poparta praktycznymi umiejętnościami z obszaru wirtualizacji i bezpieczeństwa danych
- umiejętność szybkiego diagnozowania usterek
- samodzielność w działaniu, dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy
- duże zaangażowanie i umiejętność współpracy z użytkownikami
- znajomość języka niemieckiego na pozimowe min. B1

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (3 180 € - 4 580 € brutto) plus świadczenia socjalne (m. in. dodatek urlopowy, dodatki za dni wolne od pracy)
- zatrudnienie na niemieckich warunkach (bezpośrednio u pracodawcy)
- pakiet benefitów pozapłacowych
- work-life balance - elastyczne godziny pracy oraz 30 dni urlopu
- praca w międzynarodowym zespole
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań wspierających procesy biznesowe
- pracę w atrakcyjnej lokalizacji, spokojnym mieście na północy Bawarii

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Marek Nowak
tel.: 501 165 622

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

KRAZ: 6257

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O ILLUSTRO

Illustro to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalengo i organizacyjnego. Mamy za sobą setki rekrutacji zakończonych sukcesem. Nieustannie rozwijamy się i doskonalimy, aby z jakością naszych usług zawsze wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom.

Zaufały nam już dziesiątki Klientów i tysiące Kandydatów.

Pytania i odpowiedzi