To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-06-07 16:52.

Magento Developer

Talentuno Poland

20 000 - 30 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Inne

Opis oferty

Więcej informacji i formularz rejestracyjny pod linkiem: https://bit.ly/3Kbndd5

Dla naszego klienta, lidera w branży e-commerce i tworzącego sklepy online poszukujemy Magento Developerów. Firma współpracuje z klientami zarówno w Polsce jak i z zagranicy i realizują projekty dla branż takich jak: FMCG, spożywcza, odzieżowa, meblarska, farmaceutyczna oraz wiele innych.

Obecnie posiadamy kilkanaście otwartych pozycji i poszukujemy developerów senior, mid, oraz juniorów z 1+ rok doświadczenia.

Lokalizacja: 100% zdalnie, z biura w Warszawie i Lublinie, bądź hybrydowo - Ty decydujesz.

Wynagrodzenie: 25.000 - 33.000 PLN netto B2B

Główne obowiązki:

  • Tworzenie oprogramowania w technologii PHP.
  • Realizacja projektów e-commerce w technologii Magento dla globalnych marek.
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu.

Potrzebne umiejętności:

  • Znajomość technologii PHP.
  • Znajomość technologii Magento.
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Chęć nauki nowych technologii pod okiem doświadczonych kolegów.
  • Dobra znajomość języka angielskiego ( poziom B2).

Mile widziane:

  • Znajomość CakePHP, GIT, Technologii front-end (HTML5, CSS3, jQuery)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia pomiędzy 25.000 - 33.000 PLN netto B2B.
  • Model pracy “office as an option” - możesz pracować 100% zdalnie, bądź hybrydowo.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • W pełni finansowany pakiet medyczny w Enel-Med ( od kwietnia przechodzimy na Luxmed).
  • W pełni finansowe lekcje języka angielskiego z native speakerem.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Dofinansowanie/finansowanie kursów, szkoleń, certyfikacji.
  • Rundy promocyjne dwa razy w roku, jasna ścieżka rozwoju i awansu.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi