To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-01-04 12:00.

Magento Developer (m/f)

TeamQuest Sp. z o.o.

10 000 - 15 000 zł netto

Opis oferty

Nasz Klient działa dla branży e-commerce od 2010 roku. Firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem w rozwijaniu handlu elektronicznego, dzięki czemu może zaoferować swoim Klientom nie tylko kompleksowe wdrożenie oprogramowania, ale także aktywnie uczestniczyć w procesie optymalizacji sprzedaży oraz wdrażania strategii omnichannel. Poszukujemy doświadczonego Magento Backend Developera, który dołączy do dwóch nowych projektów opartych na Magento w technologii PWA. Ambitne projekty, możliwość rozwoju oraz pokazania swoich umiejętności. Backend oparty na Magento 2 Frontend tworzony na React + GraphQL + Redux.

Nr referencyjny: 4P202011/20110023

Obowiązki

  • Rozwój i utrzymanie obecnych projektów
  • Tworzenie nowych funkcjonalności w Magento2, PHP7
  • Identyfikowanie, rozwiązywanie problemów oraz poszukiwanie usprawnień
  • Przeprowadzanie code review powstających elementów projektu
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania

  • 3 letnie doświadczenie
  • Znajomość: PHP 7, MySQL, GIT, Web Services, Magento2
  • Umiejętność "wystawiania" EndPointów dla Frontendu
  • Znajomość zagadnień od strony praktycznej: programowanie obiektowe, zasady SOLID, wzorce projektowe, clean code
  • Umiejętność pisania własnych modułów, doświadczenie w integracjach z zewnętrznymi systemami
  • Dobra znajomość systemu Linux
  • Wiedza w zakresie relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w zakresie usług internetowych i integracji przy użyciu Rest API
  • Umiejętność identyfikowania, ale i rozwiązywania problemów oraz poszukiwania usprawnień
  • Umiejętność współpracy w zespole, a przede wszystkim dzielenia się wiedzą
  • Umiejętność pracy w Scrumie
  • Pomysłowość i zaangażowanie oraz logiczne myślenie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B (+urlop wypoczynkowy)
  • Wsparcie w certyfikacji Magento
  • Możliwość wyjazdów na konferencje, szkolenia
  • Pakiet benefitów:
    • Multisport
    • Medicover
    • owoce, kawa i herbata, słodkości, pizza day
    • game day
  • Integracje pracownicze
  • Elastyczny czas pracy(7/9-15/17), po wdrożeniu możliwa częściowa praca zdalna
  • Biuro w centrum Wrocławia

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi