To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-05-30 19:49.

Analityk Systemowy

Cyclad International

10 000 - 15 000 zł brutto

Baza danych
Narzędzia

Opis oferty

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy programistów Analityków dla naszego klienta - banku obsługującego małe i średnie firmy oraz klientów indywidualnych.

 Informacje o projekcie:
  •      Branża: bankowość
  •      Praca zdalna: 100%
  •      Lokalizacja biura: Gdańsk
  •      Projekt: przebudowa aplikacji webowej z wykorzystaniem nowych technologii i architektury rozwiązania
  •      Budżet: B2B: do 800 PLN netto dzień lub UOP do 12 000 brutto
  •      Senior: B2B do 1000 PLN netto dzień lub UOP do 15 000 brutto
  •      Forma współpracy: B2B lub UOP
  •      Długość kontraktu: czas nieokreślony
  •      Start: w zależności od preferencji
  •      Język projektu: polski
  •      Stos technologiczny: SQL, Visio, Enterprise Architect, Jira, Confluence, DDD, Azure Agile

Zakres zadań:
  • Analiza i projektowanie zmian do funkcjonujących systemów informatycznych na podstawie wymagań biznesowych i procesów sprzedażowo-operacyjnych
  • Przygotowywanie analizy systemowej oraz projektu technicznego dla zgłaszanych zmian
  • Świadczenie wsparcia merytorycznego w realizowanych projektach oraz dostarczanie specyfikacji do zadań programistycznych
  • Analiza i wspomaganie procesu usuwania stwierdzonych nieprawidłowości w danych oraz pracy systemów informatycznych
  • Współpraca oraz konsultacje propozycji rozwiązań z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem IT
  • Wsparcie testów wprowadzanych zmian
Czego oczekujemy:
  • 3+ letnie w pracy związanej z analizą systemową oraz projektowaniu rozwiązań informatycznych
  • Dobra znajomość SQL
  • Znajomość notacji UML, relacyjnych baz danych oraz technologii webowych
  • Umiejętność tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe
  • Znajomość metodologii rozwoju oprogramowania i wszystkich aspektów cyklu życia oprogramowania
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku
  • Stałą i zdalną współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Program work-life balance & wellness

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― jira
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Cyclad International

O Cyclad International

The core services include Knowledge Process Outsourcing, Recruitment Process Outsourcing, IT Outsourcing, Software House and Testing & QA. The services might be relocated abroad on a Nearshore/Offshore basis.
We specialise in four areas: comprehensive IT infrastructure management, programming and development of new technologies, IT security and ERP systems.
Cyclad operates 6 offices on 3 continents. We work in 12 languages, developing our international CV database day by day. Cyclad services are provided jointly by 4 business entities with their headquarters located in France, Morocco, the Philippines and Poland.

Pytania i odpowiedzi