To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-07-16 11:46.

Senior PHP Developer

Frontkom

14 200 - 20 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Senior Poziom doświadczenia

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • https://frontkom.com/ WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Dev/Ops

Opis oferty

Miejsce pracy: Warszawa/Lublin/Remote

Twoje obowiązki:
- udział w pracach koncepcyjnych związanych z dalszym rozwojem aplikacji (tutaj bliska współpraca z Product Ownerem, Project Managerem i analitykami po stronie klienta) i ich bieżącym utrzymaniem
- udział w planowaniu sprintów (sprint planning) oraz technicznym opracowywaniu zadań (backlog refinement), ze szczególnym uwzględnieniem opisu technicznego oraz kryteriów akceptacji
- wykonywanie zadań zaplanowanych na planowaniu, w tym: tworzenie kodu w języku PHP, pisanie testów jednostkowych i funkcjonalnych, sporządzanie dokumentacji technicznej oraz instrukcji, code review
- udział w dyskusjach i decyzjach odnośnie architektury oraz doboru technologii, dzielenie się wiedzą ekspercką
- współpraca z zespołem programistów i testerów, a docelowo zarządzanie tym zespołem

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Kuchnia
  • Siłownia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy
  • Lekcje językowe
  • Budżet szkoleniowy

Praca w Frontkom

O Frontkom

Frontkom is a team of over 70 specialists - designers, developers and business consultants working in a collaborative, international environment with offices in Lublin, Warsaw, Oslo, Fredrikstad, Funchal and Berlin. We help people create an appropriate business strategy based on data and improve their marketing and sales strategy.

Pytania i odpowiedzi