To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-08-09 12:25.

Head of Data

8 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Senior Poziom doświadczenia

Opis oferty

Opis stanowiska:

• Planowanie i realizacja działań związanych ze sprzedażą, w tym: definiowanie wizji produktu i oferty, prowadzenie spotkań sprzedażowych, ścisła współpraca z innymi działami wewnętrznymi firmy.

• Budowa i rozwój lejka sprzedażowego poprzez dostarczanie nowych możliwości do nowych i obecnych klientów.

• Współpraca z zewnętrznymi partnerami w celu uzyskania licencji.

Wymagania:

• Minimum 5 lat doświadczenia jako Business Development Manager lub inne stanowisko odpowiedzialne za wyniki sprzedaży.

• Wiedza techniczna w obszarze danych (ETL, Data warehouses, Data lakes).

• Znajomość Enterprise Data Architecture i przetwarzania rozproszonego na dużą skalę.

• Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

• Umiejętność pracy zespołowej w ramach Zespołu Produktowego i jako osoba indywidualna.

Oferujemy:

• Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego przy projektach dla klientów na całym świecie

• Jasne ścieżki kariery i wynagrodzeń

• Otwarta i swobodna kultura firmowa oraz wspólne odkrywanie pasji, także poza pracą (sport, podróże, koncerty, gry planszowe, jedzenie i inne) oraz opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, szkolenia i certyfikaty

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi