To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-08-30 12:25.

.NET developer

10 000 - 15 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

Język programowania
Baza danych
Framework

Opis oferty

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

C# developer / programista

miejsce pracy: Katowice (możliwość pracy zdalnej)

Firma z branży usługowej, specjalizująca się w rozwiązaniach wspierających zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa narzędziami web i aplikacjami mobilnymi.

Wraz z obecnie 4-osobowym zespole developerów będziesz pracować nad rozwojem istniejących, autorskich rozwiązań online i mobilnych. Na ten moment aplikacja jest na zaawansowanym etapie tworzenia - więc początkowo Twoja praca skupi się na dopracowywaniu istniejącej funkcjonalności. Po udanym roll-oucie mamy już przygotowany plan na dalszy rozwój aplikacji.
Spotkania zespołu są organizowane co tydzień, jednak możesz liczyć na codzienne wsparcie Project Managera w problematycznych kwestiach :)

etapy rekrutacji:
interview z rekruterem -> interview techniczny -> zadanie programistyczne -> decyzja

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • programowanie i projektowanie rozwiązań w C#, z uwzględnieniem analizy funkcjonalnej,
  • doskonalenie i rozwój obecnie funkcjonujących aplikacji webowych i mobilnych,
  • dbałość o jakość kodu z wykorzystaniem dobrych praktyk programistycznych,
  • aktywny udział w pracach Zespołu (spotkania, sprinty, projektowanie rozwiązań),
  • wsparcie techniczne i usuwanie awarii w zakresie funkcjonowania aplikacji,
  • tworzenie dokumentacji technicznej dotyczącej oprogramowania;

Korzystamy z:
C#; .NetWeb Api, MS VisualStudio, Git,
Microsoft SQL Server Management Studio, Oracle SQL Developer
Bootstrap, Angular 13, TypeScript,

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:
  • min. 3 letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku developera,
  • znajomość C#, .NET (mile widziana znajomość MS VisualStudio, .NetWeb),
  • dobra znajomość baz danych SQL (mile widziana zbajomość MS SQL Server Management, Oracle SQL dev.),
  • samodzielność w pracy i zaangażowanie w rozwój oprogramowania,
  • umiejętność pracy w zespole,
OFERUJEMY:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę, lub B2B,
  • możliwość pracy hybrydowej i zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • premia uzależniona od wyników pracy,
  • możliwość uzyskania dodatkowych świadczeń,

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi