To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-10-10 12:54.

Data Engineer

Cyclad International

90 - 150 zł netto / godzinowo

Baza danych
Dev/Ops
Inne

Opis oferty

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy Inżynierów Danych do nowego projektu związanego ze zmianą narzędzia do raportowania, z SAP BW na Power BI. Będziesz należeć do  europejskiego działu IT-ERP i będziesz zajmował się konfiguracją i utrzymaniem systemu Business Intelligence.

 Informacje o projekcie:
  • Branża: elektroniczna
  • Praca zdalna: 100%
  • Lokalizacja biura: Gdańsk
  • Projekt: zmiana narzędzia do raportowania
  • Budżet:  B2B: 90-150 PLN netto godzina, Senior: 150-220 PLN netto godzina
  • Forma współpracy: preferowana B2B, jest możliwość UoP
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: angielski
  • Stos technologiczny: SQL, Azure, PowerBI, Salesforce, SAP ECC, BI, Agile

Zakres zadań:

  • Konfigurowanie i rozwijanie systemu back-end BI (SQL on Azure) od ekstrakcji danych z systemu źródłowego (SAP) do dostarczania danych do systemu raportowania MS Power BI
  • Analiza projektu modelu raportu funkcjonalnego i przełożenie go na projekt techniczny
  • Tworzenie specyfikacji technicznych dla rozwiązania back-end
  • Rozwój testów jednostkowych wraz z konsultantem funkcjonalnym
  • Projektowanie i tworzenie raportów front-end w Power BI
  • Współpraca z zespołem funkcjonalnym i innymi zespołami ERP
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji
  • Okazjonalny udział w projektowaniu modelu raportu funkcjonalnego

Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, IT lub pokrewne
  • Umiejętność przełożenia wymagań biznesowych na konfigurację systemu IT
  • Umiejętności programistyczne w MS SQL
  • Dobra znajomość MS Power BI
  • Znajomość platformy Azure oraz innych systemów BI będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywani problemów
  • Nastawienie na pracę zespołową
  • Dyspozycyjność na okazjonalne podróże służbowe

 Oferujemy:
  • Udział w innowacyjnych i międzynarodowych projektach
  • Stałą i zdalną współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, kursy językowe w przypadku UoP

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Agile SAFe
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Cyclad International

O Cyclad International

The core services include Knowledge Process Outsourcing, Recruitment Process Outsourcing, IT Outsourcing, Software House and Testing & QA. The services might be relocated abroad on a Nearshore/Offshore basis.
We specialise in four areas: comprehensive IT infrastructure management, programming and development of new technologies, IT security and ERP systems.
Cyclad operates 6 offices on 3 continents. We work in 12 languages, developing our international CV database day by day. Cyclad services are provided jointly by 4 business entities with their headquarters located in France, Morocco, the Philippines and Poland.

Pytania i odpowiedzi