To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-10-17 09:44.

Tester automatyzujący

Inter Cars SA

11 620 - 15 100 zł netto

Narzędzia
Inne

Opis oferty

Zadania:

tworzenie i utrzymanie testów automatycznych E2E;
analiza wyników testów, identyfikacja i raportowanie błędów;
podnoszenie jakości wytwarzanego oprogramowania we współpracy z developerami i testerami manualnymi;
współpraca w zakresie rozwiązywania wykrytych problemów oraz proponowanie usprawnień związanych całym z procesem wytwarzania oprogramowania;
wsparcie testerów manualnych w rozwoju w obszarze automatyzacji;
współpraca w zakresie przygotowywania specyfikacji technicznych i wymagań w obszarze testów;
wdrażanie i wykorzystywanie narzędzi wspierających procesy testowe.

Nasze wymagania:

masz min. 2 lata doświadczenia w zakresie automatyzowania procesów testowania;
bardzo dobra znajomość Cypress (JavaScript), Selenium;
umiejętność testowania REST API;
doświadczenie w testowaniu UI, RWD;
umiejętność analitycznego myślenia, spostrzegawczość, dociekliwość;
umiejętność pracy w zespole, cierpliwość.
Dodatkowo docenimy, jeśli:

znasz  Jmeter, Postman, ;
brałeś udział w tworzeniu dobrze wyglądających i świetnie działających aplikacji webowych i mobilnych;
posiadasz certyfikat ISTQB.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę współpracy
Możliwość realizacji projektów z obszaru rozwoju systemów
Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur wewnętrznych (ścieżka eksperta / architekta / lidera zespołu)
Elastyczne godziny pracy
Możliwość w pełni pracy zdalnej
Realny wpływ na sposób realizacji projektu
Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
Zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars
Darmowe miejsce parkingowe
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne rozwijające kompetencje miękki i techniczne

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Kuchnia
  • Darmowy parking

O Inter Cars SA

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej. W Inter Cars cenimy kreatywność, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca, to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Nasz Obszar IT, to już ponad 300 specjalistów.

Pytania i odpowiedzi