To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-10-18 12:53.

Product Owner

15 000 - 21 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Dla mojego klienta z branży telekomunikacji wywodzącego się z USA poszukuję obecnie Product Ownera. Praca będzie w zespole ds. bezpieczeństwa wideo i kontroli dostępu a jej główny cel to maksymalizacja dostarczanej wartości biznesowej.

Zadania:
Współpraca z 1-2 zespołami scrumowymi, inżynierami i kierownikami produktu
Koncentracja na biznesie, ustalanie priorytetów dla zespołów i ich równoważenie z potrzebami inżynieryjnymi
Bycie głównym punktem kontaktowym w sprawie planów projektów, próśb o zmianę i potrzeb w zakresie obsługi klienta

Wymagania:
Min. 3 lata doświadczenia jako Product Owner/Product Manager
Umiejętność kierowania produktem, ludźmi i projektami ze zdolnością rozumienia szczegółów technicznych
Lean i Agile Scrum
Komunikatywny angielski

Oferujemy
UoP – 15-21k brutto + premia roczna
Praca zdalna 100%
Opiekę medyczną i dentystyczną, ubezpieczenie na życie, plan zakupu akcji pracowniczych, elastyczne godziny pracy, szkolenia

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi