To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-10-30 11:00.

Mid .NET Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

16 000 - 20 000 zł netto

Opis oferty

Dla naszego klienta, polskiego software house, dostarczającego aplikacje dla firm turystycznych poszukujemy:

Nr referencyjny: 4P202209/22090006

Obowiązki

  • Tworzenie platformy turystycznej do rezerwacji i sprzedaży wycieczek
  • Tworzenie aplikacji w .NET
  • Rozwój istniejących aplikacji oraz implementacja nowych rozwiązań
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu

Wymagania

  • Ok. 3 lat doświadczenia w programowaniu w .NET
  • Znajomość .NET Framework, .NET Core i C#
  • Doświadczenie z MS SQL Server, MySQL
  • Znajomość REST, SOAP
  • Wiedza o mikroserwisach
  • Umiejętność pisania unit testów (NUnit)
  • Doświadczenie z Git
  • Dobra znajomość angielskiego (B2/C1)

Mile widziane:

  • Znajomość:
    • SSIS
    • RabbitMQ
    • ElasticSearch
    • TeamCity

Oferujemy

  • W pełni zdalną pracę
  • Umowę B2B lub Umowę o pracę
  • Prywatną opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę Multisport, firmowe zajęcia sportowe
  • Warsztaty i lekcje angielskiego
  • Miejsce parkingowe, przechowalnia rowerów

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi