To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-10-30 16:00.

PHP Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

15 000 - 18 000 zł netto

Opis oferty

Dla Naszego Klienta tworzącego od ponad 10-ciu lat nowoczesne systemy, rozwiązania WEB-owe oraz aplikacje mobilne, z których korzysta w sumie 12 milionów osób, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202209/22090011

Obowiązki

  • Tworzenie i rozwój produków elektronicznych oraz serwisów internetowych
  • Realizacja produktu przeznaczonego na rynek globalny związanego z elektroniczną dystrybucją treści

Wymagania

  • Ok. 3 lata doświadczenia z PHP 7+, Symfony 2/3,
  • Umiejętności pracy z CKEditor,
  • Doświadczenia z HTTP, Web Services, REST, JSON lub XML,
  • Znajomości Linux, Bash, GIT.

Mile widziane:

  • Znajomość Composer, Docker, NodeJS, jQuery, requireJS.

Oferujemy

  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań,
  • Opiekę medyczną i dofinansowanie do karty sportowej,
  • Kursy językowe,
  • Wydarzenia branżowe, szkolenia.

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi