To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-10-31 14:00.

PHP Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

12 000 - 17 000 zł netto

Opis oferty

Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202209/22090016

Obowiązki

  • Realizacja projektów webowych począwszy od zbierania wymagań, przez dobór rozwiązań, development, testy i poprawki;
  • Utrzymywanie aplikacji i systemów - monitoring, naprawa błędów i optymalizacja;

Wymagania

  • Min. rok doświadczenia w pracy z frameworkiem Symfony 4/5;
  • Dobra znajomość PHP 7;
  • Znajomość wzorców projektowych;
  • Doświadczenie w tworzeniu frontów aplikacji webowych w technologiach HTML, CSS, Javascript, Ajax;
  • Znajomość webservice, HTTP, OAuth i skróty REST/JSON;
  • Znajomość SQL i MySQL;
  • Umiejętność poruszania się w środowiskach Linuxowych i znajomość CRON;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie/pisanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Znajomość React.js.

Oferujemy

  • Dogodną formę współpracy i zakres benefitów (umowa o pracę lub B2B);
  • Pracę 100% zdalną lub hybrydową z biura w Warszawie (biuro znajduje się przy Rondzie Daszyńskiego);
  • Dostęp do interaktywnej platformy do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego;
  • Kartę Multisport;
  • Prywatną opiekę medyczną i możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia;
  • Dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menedżerskiego EAP24;
  • Dostęp do programu kafeteryjnego;
  • Krótszą pracę w piątki :)

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi