To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-11-01 15:00.

PHP Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

10 000 - 15 000 zł netto

Opis oferty

Dla jednego z naszych klientów(Software House) poszukujemy PHP Developera do zespołu, który zajmuje się rozwijaniem systemu BackOffice obsługującego klienta z branży e-commerce działającego na kilku rynkach europejskich. Jest to projekt rozwojowo-utrzymaniowy, realizowany w ciągłej kooperacji i komunikacji z klientem.

Nr referencyjny: 4P202209/22090024

Obowiązki

  • Tworzenie i implementacja funkcjonalności w istniejących aplikacjach
  • Szacowanie i analiza wykonalności planowanych funkcjonalności/zmian
  • Współpraca z zespołami developerskimi klienta nad ustalaniem kontraktów pomiędzy systemami, ich testami oraz wsparcie analityczne dot. błędów
  • Samodzielne testowanie wytwarzanych funkcjonalności
  • Podnoszenie jakości kodu oraz optymalizacja wydajności działania aplikacji
  • Reagowanie na zgłoszone błędy i ich usuwanie

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty PHP
  • Bardzo dobra znajomość:
    • PHP 7 oraz frameworków (Yii, Laravel lub Symfony)
    • OOP
    • SQL
    • GIT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • znajomość:
    • modelu MVC
    • JavaScript/jQuery
    • PHP 8 oraz 5.6
    • CI/CD, Gitlab CI
    • Dockera
    • Redis
    • RabbitMQ

Oferujemy

  • Umowę o pracę/B2B
  • Płatny urlop na B2B
  • Pracę hybrydową
  • Dostęp do nowych technologii
  • Możliwość rozwoju zawodowego również poprzez szkolenia
  • Interesującą prace w jednej z firm, które istnieją ponad 11 lat na rynku
  • Możliwość pracy dla międzynarodowych klientów

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi