To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-11-02 12:00.

Ruby on Rails Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

13 000 - 17 000 zł netto

Opis oferty

Dla naszego Klienta - firmy technologicznej, zajmującej się wizualizacją danych sportowych, poszukujemy:

Nr referencyjny: 4P202209/22090028

Obowiązki

  • Rozwijanie platformy Klienta (m.im. integracja danych, interfejsów API, konfiguracja serwerów, systemów płatności)
  • Będziesz pracować nad projektem, w którym rozwijamy zautomatyzowany system tworzenia treści w sporcie i innych powiązanych, obszarach (m.in. e-sport, kasyna, poker). System ten umożliwia konwertowanie danych na banery, widżety, filmy i strony z danymi na żywo.

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy z Ruby on Rails
  • Znajomość technologii frontendowych: HTML, CSS, JS
  • Znajomość baz danych (MySQL, PostgreSQL, DynamoDB)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z AWS (Route53, EC2, RSD, CloudFront, S3, Lambda, DynamoDB, Elastic Beanstalk)

Oferujemy

  • Płatne dni urlopowe na B2B
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Pomoc w legalizacji pobytu dla obcokrajowców

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi