To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-11-02 17:28.

IT Process Automation Specialist

Cyclad International

12 000 - 15 000 zł brutto

Opis oferty

Informacje o projekcie:
  • Branża: Przemysłowa
  • Siedziba firmy: Kraków, Stare Miasto
  • Obszar projektu: Wdrożenie procesu ciągłego doskonalenia CPI i strategii transformacji
  • Praca zdalna: 60%, 2 dni w biurze
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Język angielski: B2/C1
  • Metodologia: Agile
  • Budżet: 11 - 15k brutto na umowę o pracę
Zakres zadań:
  • Wspieranie wdrażania ram ciągłego doskonalenia procesów i strategii transformacji
  • Projektowanie, adaptacja i wdrażanie narzędzi (w oparciu o VBA, POWER BI, Excel, Power Query i SAP Scripting)
  • Prowadzenie identyfikacji i priorytetyzacji możliwości CPI i automatyzacji
  • Zaangażowania we wprowadzanie ulepszeń, ograniczenie marnotrawstwa w procesach
  • Asystowanie zespołom w testowaniu nowych systemów/aplikacji
  • Ocena ryzyka (wsparcie zespołu biznesowego w spełnianiu wymagań wewnętrznych i zewnętrznych)
Wymagania:
  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze ciągłego doskonalenia procesów i/lub automatyzacji procesów
  • Tytuł magistra / licencjata w dziedzinie finansów, technologii informatycznych lub pokrewnych
  • Doświadczenie we wdrażaniu usprawnień w ramach PtP/OtC/RtR/Supply Chain
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, VBA, Power BI, SAP
  • Umiejętność rozbicia problemu/procesu na sekwencyjne i logiczne kroki
  • Doświadczenie w eksploracji procesów będzie atutem
  • Dobra znajomość Power Point i umiejętności prezentacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w nowopowstałym Centre of Excellence
  • Niepowtarzalna możliwość uczestniczenia w tworzeniu Centrum i współtworzenia procesów
  • Szeroki zakres obowiązków, możliwości rozwoju i wpływu na codzienne czynności
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet Benefit obejmujący prywatną opiekę medyczną LuxMed, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Eventy integracyjne

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Cyclad International

O Cyclad International

The core services include Knowledge Process Outsourcing, Recruitment Process Outsourcing, IT Outsourcing, Software House and Testing & QA. The services might be relocated abroad on a Nearshore/Offshore basis.
We specialise in four areas: comprehensive IT infrastructure management, programming and development of new technologies, IT security and ERP systems.
Cyclad operates 6 offices on 3 continents. We work in 12 languages, developing our international CV database day by day. Cyclad services are provided jointly by 4 business entities with their headquarters located in France, Morocco, the Philippines and Poland.

Pytania i odpowiedzi