To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-11-07 12:00.

Mid Java Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

10 000 - 16 000 zł brutto

Opis oferty

Nasz klient to firma, która opracowała unikalny system do identyfikacji i neutralizacji dronów.

Nr referencyjny: 4P202209/22090040

Obowiązki

  • Współpraca z zespołem projektowym w celu opracowania rozwiązań oprogramowania
  • Wytwarzanie nowych i modyfikacja istniejących, elementów oprogramowania z pomocą nowoczesnych technologii takich jak Java, Docker, Git
  • Tworzenie nowego kodu z naciskiem na optymalizacje wydajności oraz testowanie
  • Tworzenie przejrzystego kodu zapewniającego funkcjonalność aplikacji
  • Rozwiązywanie problemów i aktualizacje oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Ciągły rozwój i śledzenie nowych technologii
  • Raportowanie swojej pracy

Wymagania

  • min 2 lata doświadczenia w JVM (Java Virtual Machine)
  • doświadczenie pracy z narzędziami: Spring, Spring Boot, Spring Cloud
  • znajomość: REST, WebFlux, Kafka protocol, Mongo DB
  • doświadczenie pracy z narzędziami: Jira, Trello, Conflience
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego min. B2
  • gotowość do wyjazdów na testy i wdrożenia w terenie (20% czasu)
  • samodzielność w prowadzeniu projektów

Mile widziane:

  • Znajomość Docker
  • JavaScript (React)
  • C,C++
  • GIT
  • websocket UDP i TCP

Oferujemy

  • Karta multisport
  • Owocowe dni
  • 26 dni płatnych urlopowych / B2B | UoP
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • Finansowanie szkoleń na potrzeby kandydata

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi