To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-11-12 09:08.

Programista C

CorsonHR

14 000 - 25 200 zł brutto

Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Naszym Klientem jest stabilna firma zlokalizowana w Warszawie.

W związku z jej szybkim rozwojem poszukujemy Entuzjastów - Programistów C

Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania i chcesz pracować z najnowszymi technologiami - APLIKUJ.

                                   Stawki dzienne: do 900zł dla mid lub 1100-1200 dla seniora

Zakres obowiązków:
  • Budowa i rozwój routerów wspierających WiFi 6 oraz VOD
  • Praca nad driverami na platformie Linux
  • Wdrażanie i rozwój nowych funkcjonalności
  • Integracja modułów open-source

Poszukiwane kompetencje:
  • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie i umiejętność w programowaniu w C (embedded)
  • Praktyczna znajomość z Embedded Linux (lub RTOS)
  • Doświadczenie w pracy w Linux (jako system do codziennej pracy)
  • Praca w Linux od strony budowy projektu
  • Znajomość dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania (unit testy, feature testy,  statyczna
  • analiza etc.)
  • Znajomość zagadnień networkingu w systemach embedded  (warstwy L2/L3)
  • Mile widziana znajomość zagadnień typu: SIP/VOIP, TR-068, GPON, CWMP
  • Dużym atutem będzie Certyfikat CCNA/CCNP

Oferujemy:
  • Udział w bardzo ciekawym projekcie w rozwijającej się domenie networkingu
  • Zatrudnienie w warszawskim startupie
  • Prywatne Ubezpieczenie Medyczne
  • Długofalowe i stabilne zatrudnienie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Pracodawca dostarcza sprzęt IT + niezbędne urządzenia klienta
  • Praca zdalna
  • Bardzo krótki proces rekrutacji online oraz szybka decyzja
  • Możliwość założenia działalności w Polsce

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: [email protected] w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Programista C (praca zdalna). Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O CorsonHR

Prowadzimy projekty rekrutacyjne na stanowiska średniego i wysokiego szczebla w sektorach IT, inżynieryjnym, technologicznym, sprzedażowym, finansowym i marketingowym.

Pytania i odpowiedzi