To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-11-15 12:00.

Junior Android Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

8 000 - 11 000 zł netto

Opis oferty

Dla Naszego Klienta - firmy z ponad 23-letnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania, dostarczającej rozwiązania dedykowane przedsiębiorstwom, posiadającym flotę pojazdów, realizującym transport i dostawy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202210/22100010

Obowiązki

  • Rozwój istniejących aplikacji oraz implementacja nowych rozwiązań
  • Tworzenie nowych aplikacji od podstaw
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu

Wymagania

  • Ok. 1 rok doświadczenia w tworzeniu i rozwoju aplikacji mobilnych
  • Znajomość języków: Kotlin, Java
  • Umiejętność pracy z Git oraz Sourcetree
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Znajomość bibliotek Retrofit, Dagger, Room
  • Znajomość wzorca MVVM
  • Doświadczenie w pracy opartej o metodologię SCRUM
  • Znajomość REST API, JUnit, Xamarin, Fabric
  • Znajomość języków: C#, T-SQL
  • Praktykowanie TDD, Clean Architecture, SOLID

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi