To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-12-13 09:33.

Java Developer

Doradztwo PersonalneTalent Select

8 000 - 15 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Zadania i obowiazki
  • Realizacja prac developerskich w nowo powstających aplikacjach
  • Projektowanie i implementacja oprogramowania
  • Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • Aktywny udział w inicjatywach usprawniających proces wytwarzania oprogramowania w organizacji
  • Udział w projektach rozwojowych, integracyjnych
  • Analizy techniczne
  • Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań programistycznych, które zostały przygotowane przez analityków biznesowych oraz architektów rozwiązania.
Wymagania
  • znajomość języka programowania Java w wersji 8+, w stopniu odpowiadającym wymaganemu stażowi pracy
  • znajomość frameworków Spring, Spring Boot, Spring MVC w stopniu odpowiadającym wymaganemu stażowi pracy
  • umiejętność pisania testów jednostkowych (framework JUnit)
  • umiejętność integracji aplikacji za pomocą technologii REST, SOAP lub JSON w stopniu odpowiadającym wymaganemu stażowi pracy
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • umiejętność obsługi środowiska IDE
  • znajomość narzędzia do kontroli wersji GIT w stopniu odpowiadającym wymaganemu stażowi pracy

Wymagania mile widziane:
  • znajomość nierelacyjnych baz danych (MongoDB)
  • znajomość systemu kolejek RabbitMQ
  • znajomość narzędzia JOOQ,
  • znajomość konteneryzacji aplikacji Docker
  • znajomość frameworka Spring Data
  • umiejętność pisania testów integracyjnych w kodzie aplikacji,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1, umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi