To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-12-17 13:00.

QA Automation Engineer

TeamQuest Sp. z o.o.

14 000 - 19 000 zł netto

Opis oferty

Naszym klientem jest brytyjska firma wytwarzająca autorskie narzędzia do zarządzania i wynajmu nieruchomości. W związku z dynamicznym rozwojem Center of Excellence z siedzibą w Bydgoszczy poszukujemy specjalisty w obszarze automatyzacji testów, który dołączyłby do zespołu pracującego nad stałym rozwojem innowacyjnych produktów oferowanych przez firmę.

Nr referencyjny: 4P202211/22110009

Obowiązki

  • Tworzenie automatycznych testów stron SaaS, API, Web Pages
  • Przeprowadzanie testów manualnych
  • Samodzielne tworzenie i wspieranie ram testów automatyzacji i strategii testów powierzonego oprogramowania

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z JavaScript, w tym doświadczenie techniczne w testowaniu oprogramowania i zarządzaniu zapewnianiem jakości
  • Doświadczenie w automatyzacji testów (mile widziana znajomość Cypress.io lub Mocha w Node.js)
  • Umiejętność planowania strategii automatyzacji testów
  • Kompleksowa wiedza i doświadczenie w zakresie najlepszych praktyk i metodologii zapewniania jakości
  • Znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Dobra znajomość i rozumienie HTML, CSS I jQuery

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - elastyczna forma współpracy
  • Prywatną opieka medyczna
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi