To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-12-26 14:00.

Developer .NET

TeamQuest Sp. z o.o.

13 000 - 15 000 zł netto

Opis oferty

Dla Naszego Klienta - firmy z ponad 23-letnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania, dostarczającej rozwiązania dedykowane przedsiębiorstwom, posiadającym flotę pojazdów, realizującym transport i dostawy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202211/22110017

Obowiązki

  • Rozwój istniejących aplikacji oraz implementacja nowych rozwiązań
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu
  • Budowa aplikacji biznesowych

Wymagania

  • Ok. 2 lat doświadczenia w programowaniu w .NET
  • Znajomość .NET Core Framework 3 oraz wyższych (C#)
  • Doświadczenie z Entity Framework Core
  • Doświadczenie z WinForms/WPF
  • Doświadczenie z projektowaniem REST API
  • Dobra znajomość C# i środowiska MS Visual Studio
  • Znajomość relacyjnych baz danych MsSQL
  • Doświadczenie w pracy opartej o metodologię SCRUM
  • Znajomość ASP.NET MVC, Blazor
  • Znajomość Git'a
  • Znajomość Docker
  • Znajomość JavaScript, jQuery, CSS

Mile widziane:

  • Znajomość: gospodarki magazynowej, procesów logistycznych i transportowych, zarządzania pracownikami mobilnymi (WMS, TMS, CFM, SCM, MES, ERP)
  • Umiejętności z zakresu CD/CI
  • Znajomość XML, EDI, T-SQL DevExpress

Oferujemy

  • Pełny etat
  • Umowę o pracę, umowę o dzieło, kontrakt B2B
  • Praca zdalna, praca stacjonarna (Warszawa)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi