To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-12-28 21:13.

Senior FullStack Developer (.NET, Angular)

Next Technology Professionals

20 000 - 24 000 zł netto

Opis oferty

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowiska:

Senior FullStack Developer (.NET + Angular)
Zakres obowiązków / Responsibilities
Projekt: Projekt dotyczy e-mobility, nowoczesne rozwiązania układu napędowego, podwozie i zawieszenie, bezpieczeństwo aktywne i pasywne oraz ADAS. Hi-tech Technology.

Aplikacja rozwijana od 1 roku - 80% to rozwój aplikacji.

Stack technologiczny: .NET5, Entity Framework Core, Angular 6+, TypeScript, Azure, MS SQL, Docker, Kubernetes, DDD.

Zespół: 6 Developer’ów (3x Senior, 2x Mid, 1x Junior) i Tester.

Model współpracy: 100% zdalnie/ew. możliwość pracy z biura w Warszawie.

Wynagrodzenie:  20-24.000 netto + VAT

Dostępność: 1 miesiąc.
Oczekujemy/ We expect
co najmniej czteroletnie komercyjne doświadczenie w backendowym developmencie w C#/.NET;
preferowane doświadczenie z .NET Core;
znajomość Angular 2+;
dobra znajomość Entity Framework;
mile widziane: doświadczenie w pracy z chmurą publiczną Azure/AWS/GCP;
podstawowa znajomość języka angielskiego.
Oferujemy / We offer
zatrudnienie bezpośrednio u klienta na podstawie UoP (koszty autorskie 50%) lub B2B
pracę w firmie produktowej
sprzęt niezbędny do pracy - laptop oraz dodatkowy monitor
Proces rekrutacyjny:

rozmowa techniczna z Managerem i członkami zespołu (1h)
krótka rozmowa biznesowa (0,5h)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Next Technology Professionals

O Next Technology Professionals

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów IT w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 600 przeprowadzonych procesów rekrutacyjnych, które zakończyły się sukcesem. Indywidualne podejście, słowność oraz regularna komunikacja-tymi wartościami kierujemy się w każdym procesie.

Pytania i odpowiedzi