To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-12-28 21:04.

PHP Developer (MID)

Next Technology Professionals

13 000 - 16 000 zł netto

Opis oferty

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FullStack PHP Developer (MID)
Zakres obowiązków / Responsibilities
Projekt: Projekt dotyczy portalu z obszaru audytu napisany w PHP i Symfony. Klientem jest wiodący dostawca usług audytorskich i finansowych dla przedsiębiorców.

70% to rozwój aplikacji.

Stack technologiczny: PHP 7+, Symfony 4+, JavaScript, My SQL, Docker, Kubernetes, Azure, GIT.

Zespół: Projekt obejmuje pracę 3 Fullstack Developerów z doświadczeniem na poziomie MID/Senior.

Metodyka pracy: SCRUM.

Model współpracy: 100% zdalnie.

Wynagrodzenie: 13- 16.000 netto + VAT/msc.

Dostępność: 1 miesiąc.
Oczekujemy/ We expect
minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w pracy z językiem PHP;
bardzo dobra znajomość framework'a Symfony;
praktyczne doświadczenie z front-end (HTML, CSS, JavaScript);
doświadczenie w pracy z bazami danych MySQL/MongoDB;
podstawowa znajomość języka angielskiego.
Oferujemy / We offer
stabilne, długofalowe zatrudnienie bezpośrednio u klienta na podstawie UoP (koszty autorskie 50%) lub B2B;
finansowane szkolenia i certyfikaty;
współfinansowane ubezpieczenie medyczne, karta Multisport;
lekcje języka angielskiego online z native speakerem;
elastyczne godziny pracy, start między 7:00 a 10:00;
bezpośredni wpływ na architekturę tworzonych aplikacji;
Proces rekrutacyjny:

rozmowa HRowo-biznesowa (ok.30 min);
rozmowa techniczna z Managerem i członkami zespołu (1h)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Next Technology Professionals

O Next Technology Professionals

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów IT w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 600 przeprowadzonych procesów rekrutacyjnych, które zakończyły się sukcesem. Indywidualne podejście, słowność oraz regularna komunikacja-tymi wartościami kierujemy się w każdym procesie.

Pytania i odpowiedzi