To ogłoszenie wygasło w dniu 2022-12-31 22:11.

Starszy Programista Embedded

Innobo Sp. z o.o.

22 000 - 25 600 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Senior Poziom doświadczenia

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2021 Rok założenia firmy

  • https://innobo.pl/ WWW

Język programowania

Opis oferty

Klient: sektor publiczny, projekt związany z cyfryzacją

Forma zatrudnienia: B2B

Stawka: do 160 PLN netto+VAT/h

Czas trwania projektu: 14 miesięcy

Doświadczenie musi zostać potwierdzone oświadczeniem wskazującym co najmniej 2 projekty/systemy informatyczne, w trakcie trwania których zostało ono zdobyte.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w roli inżyniera oprogramowania zdobyte w ciągu ostatnich 10 lat, w tym co najmniej)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera oprogramowania urządzeń (embedded software w arch. AVR, ARM);
  • Wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku informatyka lub pokrewnym;
  • Wiedza z zakresu języków programowania:
- Python 3.7 lub wyższa;
- C++ 14 lub wyższa;
- C;
- ShellScript;
  • Znajomość systemów embedded AVR, rodzina Raspberry PI (łącznie z pochodnymi);
  • Umiejętność pracy z systemem operacyjnym Linux (mile widziane dystrybucje: Debian, Redhat);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój oprogramowania na urządzenia edukacyjne;
  • Projektowanie urządzeń edukacyjnych – dobór elementów;
  • Testy oprogramowania na sprzęcie edukacyjnym;
  • Wytwarzanie wydajnego, skalowalnego oraz stabilnego oprogramowania;
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi;
  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continuous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii;
  • Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting);
  • Wykonywanie code review na pull-requestach;
  • Wsparcie dla procesu – git-flow;
  • Szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów;
  • Coaching w ramach małych zespołów;
  • Kierowanie małymi zespołami wytwórczymi (do 5 osób);
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy:
- udział w szkoleniach technicznych;
- przygotowywanie krótkich szkoleń wewnętrznych dla pozostałych członków zespołu;
- opisywanie tips&tricks na Confluence.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Innobo Sp. z o.o.

At Innobo we build teams and deliver solutions for our corporate clients in EU and around the World. In our work, we embrace quality through innovation in all the areas we specialise in – Cloud, Cyber Security, Infrastructure, Networking, Devops, Security, AI, Data Science, Management, Architecture, Testing, Engineering, Development and Digital Transformation. We have amazing people and offer best technology. Join us!

Pytania i odpowiedzi