To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-01-04 10:15.

Specjalista ds. IT

GREEN MINDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

8 000 - 12 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2014 Rok założenia firmy

Język programowania
Baza danych
Narzędzia

Opis oferty

Praca w pełnym wymiarze godzin w siedzibie w Gdańsku. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00. W razie potrzeby w innym czasie poza godzinami pracy innych działów. Istnieje możliwość wykonywania pracy zdalnej w wymiarze kilku dni w miesiącu. Do dyspozycji służbowy laptop oraz telefon.

Zadania:
- Instalacja, konfiguracja i utrzymanie serwerów fizycznych i wirtualnych.
- Instalacja, konfiguracja i utrzymanie urządzeń sieciowych.
- Wdrażanie i zarządzanie systemami kopii bezpieczeństwa.
- Stosowanie polityki bezpieczeństwa zasobów informatycznych.
- Prowadzenie dokumentacji i raportowanie.
- Wsparcie użytkowników – II linia wsparcia.

Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- wykształcenie średnie lub wyższe o profilu informatycznym

Umiejętności:
- Biegła znajomość systemów Linux,
- Znajomość systemów Windows Serwer,
- Biegła znajomość Bash,
- Znajomość powershell, php, python (co najmniej jeden z wymienionych)
- Praktyczna znajomość konfiguracji i zarządzania AD,
- Umiejętność konfiguracji firewall (przynajmniej jeden: FortiGate, PfSense, iptables),
- Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (przełączniki, routery, AP),
- Praktyczna znajomość zagadnień wirtualizacji i konteneryzacji: KVM, (Proxmox), Hyper-V,
- Praktyczna znajomość języka Sql oraz konfiguracji i administracji baz danych: postgresql, mssql,
- Znajomość protokołów sieci IPv4, DNS, routing oraz VPN, ZeroTrust
- Znajomość LVM, NFS, CIFS, EXT4,
- Wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT (podatności, aktualizacje, kopie, blokowanie dostępu, szyfrowanie)
- Znajomość Microsoft Office 365

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O GREEN MINDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Green Minds  to profesjonalna firma zajmująca się outsourcingiem i rekrutacją IT . Pozyskujemy, przyciągamy i dopasowujemy TOP Talenty IT do projektów  Klientów.

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej pomocy Kandydatom w przyspieszeniu rozwoju ich kariery zgodnie z ich potrzebami. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwanym uruchomiliśmy własną akademie studentów i absolwentów uczelni technicznych, jak również osób pragnąc podnieść swoje kompetencje techniczne w obszarze BI.

Naszym celem jest także pomoc Klientom w realizacji i przyspieszeniu ich projektów poprzez skuteczną i szybką rekrutację specjalistów IT.

Podsumowując jako firma specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcing specjalistów IT, rekrutacje IT oraz projekty IT.

Jesteśmy innowacyjni. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych Kandydatów i Klientów.

Pytania i odpowiedzi