To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-01-09 16:48.

Frontend (React) Developer

P&P Solutions

140 - 150 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

Framework

Opis oferty

Obowiązki
  • Opracowanie i wdrożenie wysoce responsywnych komponentów interfejsu użytkownika z wykorzystaniem React.js - cała aplikacja od podstaw,
  • Współpraca z backendowcami, aby pomóc w projektowaniu RESTful API potrzebnych do obsługi nowych funkcji,
  • Focus na rozwoju UI i kodu skierowanego do użytkownika,
  • Udział w pisaniu i utrzymaniu testów jednostkowych dla aplikacji,
  • Dbanie o użyteczność, progresywne ulepszenia i wydajność,
  • Zaangażowanie i udział w tworzeniu strategii technologicznej i produktowej.

Wymagamy
  • +3 lat komercyjnego doświadczenia w pracy jako React.js developer.
  • +1 roku komercyjnego doświadczenia w pracy z React Native.
  • Dogłębnej znajomość czystego języka JavaScript.
  • Doświadczenia w projektowaniu interfejsów użytkownika, chęć dbania o user experience całej aplikacji,
  • Doświadczenia w debugowaniu i testowaniu wydajności projektów React,
  • Doskonałej umiejętności rozwiązywania problemów.

Oferujemy
  • Stabilny projekt z wynagrodzeniem do 150PLN netto/h + VAT na B2B,
  • Przelew w wygodnej formie (bez split payment),
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury,
  • Kartę Multisport,
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi