To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-01-14 12:03.

C++ Developer

P&P Solutions Sp. z o.o.

125 - 170 zł netto / godzinowo

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Dla naszego klienta poszukujemy C++ Developerów. Docelowy członek zespołu powinien swobodnie czuć się w pracy z kodem legacy, cechować się dobrą analizą i umiejętnością czytania kodu.
Projekt jest dość unikalny, polegający na budowaniu i rozwijaniu produktu pozwalającego planować loty dyspozytorom oraz wyznaczać trasy lotom pasażerskim. Praca w większości w polskim zespole, w którego skład wchodzą doswiadczeni deweloperzy (6 osób) oraz DevOpsi, bazodanowcy, testerzy, architekci oraz support.

Twoje obowiązki na stanowisku:
- rozszerzenie obecnego projektu o dodatkowe funkcjonalności,
- analiza kodu C++ i SQL pod kątem technicznego rozwiązania biznesowych problemów,
- pokrycie pisanego kodu testami,
- branie czynnego udziału w ceremoniach Scrumowych,
- pomoc przy dzieleniu i estymowaniu zadań technicznych,
- dokumentowanie wprowadzanych zmian

Wymagania:
-doświadczenie z C++ 17
-MS SQL
-doświadczenie w Scrumie
-Angielski B2

Co oferujemy?
-Stabilny projekt, z wynagrodzeniem do 170 zł/h na kontrakcie B2B
-Przelew w dogodnej formie (bez split paymentu)
-Krótki, 14-dniowy termin płatności faktury
-Elastyczne godziny pracy
-Karta Multisport
-Prywatna opieka medyczna Medicover

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O P&P Solutions Sp. z o.o.

Jesteśmy zespołem dynamicznych, doświadczonych Konsultantów i Ekspertów, działających na polskim i europejskim rynku B2B od niemal 20 lat. W wyniku dotychczasowej, długotrwałej współpracy naszej kadry oraz wspólnie zrealizowanych przedsięwzięć, powstał pomysł na wspólną realizację nowych rozwiązań ukierunkowanych na innowacyjne technologie wspierające procesy biznesowe klientów, w unikalny, niespotykany na rynku sposób.

Pytania i odpowiedzi