To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-02-14 12:00.

Programista baz danych

TeamQuest Sp. z o.o.

12 000 - 17 000 zł brutto

Opis oferty

Dla jednej z największych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej obsługującej kilkadziesiąt tysięcy firm w 140 krajach, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202101/21010002

Obowiązki

  • tworzenie i optymalizacja kodu;
  • rozwój aplikacji webowych w oparciu o specyfikację;
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości SQL (PostgreSQL 12) oraz JavaScript
  • podstawowej znajomości OS Linux;
  • doświadczenia z systemem kontroli wersji Git;
  • znajomości zagadnień dotyczących bezpieczeństwa IT;
  • sumiennego wykonywania zadań

Oferujemy

  • zatrudnienie na UoP
  • obecnie całkowita praca zdalna
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • karty sportowe
  • sekcje sportowe
  • dofinansowanie posiłków
  • świeże owoce i jogurty

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi