To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-02-22 11:00.

React Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

16 000 - 20 000 zł netto

Opis oferty

Dla Naszego Klienta tworzącego od ponad 10-ciu lat nowoczesne systemy, rozwiązania WEB-owe oraz aplikacje mobilne, z których korzysta w sumie 12 milionów osób, poszukujemy Kandydata na stanowisko

Nr referencyjny: 4P202301/23010016

Obowiązki

  • Tworzenie i rozwój produktów elektronicznych oraz serwisów internetowych,
  • Wdrożenie standardów tworzenia aplikacji opartych o mikrofrontend,
  • Stosowanie dobrych praktyk pracy z React,
  • Adaptacja aplikacji legacy do modelu z frameworkiem frontendowym,
  • Pisanie testów automatycznych,
  • Aktywny udział w code review.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość React (Hooks, Next.js, SSR, react-query, mobx), JavaScript (TypeScript), HTML, CSS (SASS), Webpack, Docker, Jest/Cypress,
  • Umiejętność responsywnego projektowania stron przyjaznych urządzeniom mobilnym,
  • Ok. 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Front-end Developera,
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP oraz interfejsami REST.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt lub inną formę,
  • Wydarzenia branżowe.

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi