To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-02-22 15:31.

DevOps z AWS

P&P Solutions Sp. z o.o.

125 - 150 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2002 Rok założenia firmy

  • https://www.pnpsolutions.pl/ WWW

Język programowania
Inne

Opis oferty

Dla naszego Klienta z sektora energetycznego, poszukujemy DevOps Engineera z dobrą znajomością platformy AWS.

🌍Praca zdalna
💵Stawka: do 150 PLN netto/h + VAT (B2B)

Twoje zadania na tym stanowisku:
-Zarządzanie środowiskami deweloperskimi i testowymi
-Odpowiedzialność za integralność bezpieczeństwa infrastruktury
-Wsparcie programistów we wdrażaniu oprogramowania
-Utrzymanie i rozwój procesów automatyzacji

Czego wymagamy?
-Praktycznego doświadczenia z usługami chmurowymi takimi jak AWS i Azure
-Doświadczenie w pracy z narzędziem Terraform
-Umiejętne tworzenie wykresów Helm
-Wiedza na temat ulepszeń związanych z wydajnością, HA i bezpieczeństwem
-Wiedza na temat konfiguracji baz danych, magazynów zdarzeń i trwałych wolumenów
-Udokumentowane doświadczenie w budowaniu CI/CD pipelines dla rozwoju i produkcji
-Doświadczenie w konteryzacji za pomocą Kubernetes, Docker, SWARM
-Doświadczenie w pracy z systemem Linux
-Znajomość języków Python/Bash
-Doświadczenie z narzędziami do zarządzania konfiguracją jak Ansible, Puppet

Dodatkowo:
-Umiejętność rozwiązywania problemów oraz zarządzania wieloma zadaniami w szybko zmieniającym się środowisku
-Elastyczność, motywacja oraz zmysł innowacyjny
-Doświadczenie w pracy w środowisku Agile

Co oferujemy?
-Wynagrodzenie do 150 zł/h na kontrakcie B2B
-Współpracę minimum 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
-Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
-Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
-Kartę Multisport
-Prywatną opiekę medyczną

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O P&P Solutions Sp. z o.o.

Jesteśmy zespołem dynamicznych, doświadczonych Konsultantów i Ekspertów, działających na polskim i europejskim rynku B2B od niemal 20 lat. W wyniku dotychczasowej, długotrwałej współpracy naszej kadry oraz wspólnie zrealizowanych przedsięwzięć, powstał pomysł na wspólną realizację nowych rozwiązań ukierunkowanych na innowacyjne technologie wspierające procesy biznesowe klientów, w unikalny, niespotykany na rynku sposób.

Pytania i odpowiedzi