To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-02-27 11:00.

PHP Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

12 500 - 14 500 zł netto

Opis oferty

Dla naszego klienta (firmy produktowej), poszukujemy osoby, która wesprze zespół w pracy nad backendową częścią e-commerce.

Nr referencyjny: 4P202301/23010022

Obowiązki

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności do istniejącej już platformy integrującej systemy e-commerce (integracje płatności itd.)
  • Współpraca z zespołem
  • Stosowanie dobrych praktyk pisania kodu

Wymagania

  • Min. 1,5 roku doświadczenia komercyjnego
  • Dobra znajomość PHP 8.x i OOP
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną

Oferujemy

  • Pracę w systemie 6-cio godzinnym oraz bardzo elastyczne godziny pracy
  • Pracę w 100% zdalnie

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi