To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-02-27 17:00.

Fullstack (Java + React) Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

15 000 - 20 000 zł brutto

Opis oferty

Nasz klient to firma, która opracowała unikalny system do identyfikacji i neutralizacji dronów.

Nr referencyjny: 4P202301/23010023

Obowiązki

  • Współpraca z zespołami projektowymi w celu opracowania rozwiązań oprogramowania
  • Projektowanie oprogramowania od strony wizualnej i od strony serwera
  • Projektowanie struktury i wyglądu aplikacji
  • Tworzenie przejrzystego kodu zapewniającego funkcjonalność aplikacji
  • Testowanie kodu
  • Rozwiązywanie problemów i aktualizacje oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji oprogramowania
  • Ciągły rozwój i śledzenie nowych technologii
  • Raportowanie swojej pracy

Wymagania

  • Min 4 lata doświadczenia w JVM (Java Virtual Machine)
  • Doświadczenie pracy z narzędziami: Spring, Spring Boot, Spring Cloud
  • Znajomość: REST, React, WebFlux, Kafka protocol, Mongo DB
  • Doświadczenie pracy z narzędziami: Jira, Trello, Confluence

Mile widziane:

  • Znajomość Docker
  • Znajomość C,C++ GIT
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego min. B2
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów
  • Websocket UDP i TCP

Oferujemy

  • Karta multisport
  • Owocowe dni
  • 26 dni płatnych urlopowych / B2B | UoP
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • Finansowanie szkoleń na potrzeby kandydata

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi