To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-03-08 22:09.

React Native Developer

Next Technology Professionals

20 000 - 24 000 zł netto

Opis oferty

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Mid / Senior React Native - Mobile Developer

Projekt / Branża: Aplikacja z branży energii odnawialnych, która na rynku zagranicznym uzyskała status Jednorożca
Stack technologiczny: React Native, JavaScript, TypeScript, Redux, Redux Saga, Flipper, X-code, REST API, Git
Metodyka pracy: Agile
Model współpracy: 100% zdalnie
Wynagrodzenie: do 24 000 PLN + VAT
Dostępność: Akceptujemy kandydatów z 3msc okresem wypowiedzenia
Ilość wakatów: 4
Zespół: Docelowo około 12 osób
Zakres obowiązków / Responsibilities
● Projektowanie i rozbudowa aplikacji mobilnych;
● Tworzenie dokumentacji technicznej;
● Mentorowanie mniej doświadczonych programistów;
● Planowanie i koordynowanie realizacji zadań;
● Tworzenie specyfikacji API;
● Code review.
Oczekujemy/ We expect
● Minimum 1,5 roku (mid) lub 4 lata (senior) doświadczenia z React Native;
● Doświadczenie w pracy z JavaScript, TypeScript, Redux, Redux Saga,         Flipper, X-code;
● Doświadczenie w pracy z GIT oraz CI/CD,
● Doświadczenie w pracy z REST API;
● Angielski na poziomie B2+ (międzynarodowy zespół).

Nice to have:

● Znajomość języka niemieckiego;
● Znajomość technologii backendowych (PHP lub Node.js).
Oferujemy / We offer
● Elastyczne godziny pracy;
● Kartę sportową Multisport;
● Prywatną opiekę medyczną Luxmed;
● Lekcje języka angielskiego i niemieckiego;
● Sprzęt Apple / Windows - według Twoich preferencji;
● Budżet szkoleniowy;
● Startupową atmosferę;
● Brak zbędnych spotkań - koncentracja na developmencie;
● Płaska struktura, bez korporacyjnych procesów i narzędzi.

Proces rekrutacyjny:

1. Spotkanie techniczne;
2. Rozmowa biznesowa z decyzją

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Next Technology Professionals

O Next Technology Professionals

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów IT w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 600 przeprowadzonych procesów rekrutacyjnych, które zakończyły się sukcesem. Indywidualne podejście, słowność oraz regularna komunikacja-tymi wartościami kierujemy się w każdym procesie.

Pytania i odpowiedzi