To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-03-11 19:08.

AWS Data Engineer

Next Technology Professionals

130 - 160 zł netto / godzinowo

Opis oferty

Next Technology Professionals jest certyfikowaną agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 100% zdalnie

Start: ASAP (max. 3 msc. okres wypowiedzenia)

Forma współpracy: B2B z Next, full-time, długofalowo

Wynagrodzenie: 130 - 160 zł/h netto + VAT

Firma / projekt: naszym klientem jest międzynarodowa firma, lider w dziedzinie transformacji cyfrowej w takich obszarach jak cyberbezpieczeństwo, wysokowydajne obliczenia czy chmura. Projekt realizowany jest dla firmy ze Szwajcarii.
Zakres obowiązków / Responsibilities
Zarządzanie i rozszerzanie kluczowych korporacyjnych data lake, rozwiązywanie problemów produkcyjnych ad hoc;
Rozwój nowych funkcjonalności;
Komunikacja z zespołami biznesowymi.
Oczekujemy/ We expect
Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
Dobra znajomość AWS (certyfikowane i praktyczne doświadczenie 3 lata +);
Usługi AWS IAM, EC2, S3, Glue, Lambdas, API Gateway, Cloudwatch, Cloudformation;
Znajomość Python, Pytest;
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+.

Mile widziane:

AWS VPC;
AWS Dynamo DB;
Apache Kafka/AWS MSK & MSK Connect;
AWS Kinesis Data Analytics;
Apache Spark;
Scala, Scalatest;
AWS SAM, Terraform;
AWS SQS;
Snowflake, DBT;
Apache Airflow;
Znajomość języka francuskiego.
Oferujemy / We offer
Profesjonalne wsparcie NEXT w budowaniu ścieżki kariery;
Rozwój zawodowy, uczestnictwo w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach w Polsce i na świecie;
Transparentny i uczciwy model współpracy długofalowej (bezterminowy kontrakt B2B);
Możliwość pracy zdalnej w 100%.

Proces rekrutacyjny:

Rozmowa telefoniczna z Next.
Rozmowa biznesowo techniczna.
Podjęcie decyzji.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Next Technology Professionals

O Next Technology Professionals

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów IT w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 600 przeprowadzonych procesów rekrutacyjnych, które zakończyły się sukcesem. Indywidualne podejście, słowność oraz regularna komunikacja-tymi wartościami kierujemy się w każdym procesie.

Pytania i odpowiedzi