To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-03-30 12:10.

Magento Developer

Next Technology Professionals

100 - 130 zł netto / godzinowo

Opis oferty

Next Technology Professionals jest certyfikowaną agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: 100% zdalnie
Start: ASAP
Forma współpracy: B2B z Next, 6 msc. (z możliwością przedłużenia współpracy)
Wynagrodzenie: do 130 zł/h netto + VAT
Firma / projekt: naszym klientem jest jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie. Tworzy rozwiązania informatyczne dla klientów z polski jak i zagranicy. Projekt związany jest ze sklepem e-commerce dla branży modowej.
Zakres obowiązków / Responsibilities
Tworzenie rozwiązań e-commerce na Platformie Magento;
Tworzenie niestandardowych modułów Magento przy wsparciu współpracowników;
Budowanie wydajnego, testowalnego kodu;
Przygotowywanie dokumentacji projektowej.
Oczekujemy/ We expect
5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
Znajomości Magento (Adobe Commerce);
Doświadczenia w pracy z JavaScript, PHP, CSS/HTML, MySQL;
Znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1.
Oferujemy / We offer
Profesjonalne wsparcie NEXT w budowaniu ścieżki kariery (zawsze gotowi do rozmowy i pomocy - nigdy nie będziesz miał świadomości, że czegoś nie wiesz, nie wyjaśniłeś lub zostałeś pozostawiony w projekcie "sam sobie");
Rozwój zawodowy, uczestnictwo w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach w Polsce i na świecie;
Transparentny i uczciwy model współpracy długofalowej (bezterminowy kontrakt B2B);.Możliwość pracy zdalnej w 100%

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Next Technology Professionals

O Next Technology Professionals

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów IT w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 600 przeprowadzonych procesów rekrutacyjnych, które zakończyły się sukcesem. Indywidualne podejście, słowność oraz regularna komunikacja-tymi wartościami kierujemy się w każdym procesie.

Pytania i odpowiedzi