To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-03-31 20:59.

FullStack Developer (.NET6 + Angular12)

Next Technology Professionals

10 000 - 13 000 zł netto

Opis oferty

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior FullStack Developer (.NET, Angular)
Zakres obowiązków / Responsibilities
Projekt: projekt dotyczy optymalizatora harmonogramu lotów dla linii lotniczych. Klientem jest firma PRODUKTOWA z Wielkiej Brytanii, która optymalizuje rozwiązania dla branży lotnicznej.

Aplikacja rozwijana od 1 roku - 80% to rozwój aplikacji.

Stack technologiczny: .NET 6, Angular 12+, TypeScript, Azure, MS SQL, Docker, Kubernetes.

Zespół: 4 Developerów, Tester, Product Owner.

Model współpracy: 100% zdalnie/ew. możliwość pracy z biura coworkingowego w Warszawie.

Wynagrodzenie B2B: 10.000 - 13.000 netto + VAT/miesiąc.

Wynagrodzenie Umowa o pracę: 10.000 - 13.000 brutto.

Dostępność: 1-2 miesiące.
Oczekujemy/ We expect
min. 1,5-letnie komercyjne doświadczenie w backendowym developmencie w C#/.NET.
preferowane doświadczenie z .NET Core.
znajomość Angular 10+.
dobra znajomość MS SQL.
mile widziane: doświadczenie w pracy z chmurą publiczną Azure/AWS/GCP.
podstawowa znajomość języka angielskiego.
Oferujemy / We offer
zatrudnienie bezpośrednio u klienta na podstawie kontraktu B2B.
pracę w firmie produktowej
sprzęt niezbędny do pracy - laptop oraz dodatkowy monitor.
Proces rekrutacyjny:

rozmowa techniczna z Team Leaderem i członkami zespołu (1h)
krótka rozmowa biznesowa (0,5h)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Next Technology Professionals

O Next Technology Professionals

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów IT w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 600 przeprowadzonych procesów rekrutacyjnych, które zakończyły się sukcesem. Indywidualne podejście, słowność oraz regularna komunikacja-tymi wartościami kierujemy się w każdym procesie.

Pytania i odpowiedzi