To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-04-04 10:59.

Inżynier testów

Jobllegro

6 000 - 12 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

Język programowania

Opis oferty

Opis stanowiska

- kontakt z dostawcami maszyn i oprzyrządowania z Europy, USA i Chin. Wsparcie procesu zamówień
- uruchomienie i odbiór stanowisk testowych
- przygotowywanie standardów, procedur i instrukcji stanowiskowych w porozumieniu z innymi działami
- wsparcie tworzenia planów instalacji stanowisk i linii testujących produkty
- wdrażanie zmian inżynieryjnych wyrobów, procesów i oprogramowania maszyn oraz szkolenie operatorów z obsługi maszyn i urządzeń
- optymalizacja programów w celu uzyskania oczekiwanych czasów cykli oraz współtworzenie analizy pokrycia testowego
- analiza zdolności systemów pomiarowych procesów testowych (MSA, GageR&R, Cp/Cpk)
- nadzór nad wskaźnikami FPY/PY. Śledzenie PARETO wad oraz inicjowanie akcji zapobiegawczych i korygujących
- udział w spotkaniach projektowych oraz w przygotowaniu dokumentacji PFMEA/CP/FC
- wsparcie rozwoju Systemu Jakości w zakładzie
- nadzór nad charakterystykami specjalnymi w procesie

Pożądane doświadczenie zawodowe
- wykształcenie wyższe kierunkowe: elektronika, mechatronika, automatyka i robotyka, inżynieria produkcji lub oprogramowania oraz pokrewne
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagane kwalifikacje i kompetencje
- praktyczna znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej
- umiejętność korzystania z urządzeń diagnostycznych: multimetr, oscyloskop, etc.
- doświadczenie w programowaniu przy użyciu dowolnego języka (C#, C , C++, VB, Python, etc.)
- znajomość problematyki testowania elektroniki w warunkach produkcyjnych oraz rozwoju sprzętu do testowania produktów
- analityczny sposób myślenia
- kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
- dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
- wysokie umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (w mowie i piśmie)
- otwartość na podróże służbowe
- znajomość procesu wdrażania zmian inżynieryjnych oraz wymagań dot. CE dla maszyn będą dodatkowym atutem

Oferta firmy
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych
- praca w międzynarodowym środowisku
- system benefitów pozapłacowych oraz prywatną opiekę medyczną
- system szkoleń - krajowych oraz zagranicznych

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi