To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-04-12 10:53.

Full Stack Developer - praca dodatkowa

do 120 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Opis oferty

Jesteśmy start-up'em działającym w obszarze big data i technologii marketingowych. Pomagamy optymalizować skuteczność działań reklamowych. Poszukujemy full-stack developera do pracy dodatkowej w wymiarze do 20 godzin miesięcznie.

Szukamy osoby dokładniej i samodzielnej, która ma otwarty umysł i potrafi przekładać skomplikowane wymagania biznesowe na proste rozwiązania technologiczne. Z doświadczeniem na poziomie mid/senior developera i wiedzą w zakresie  backend i frontend developmentu. Będziesz mieć realny wpływ na budowane rozwiązania i tworzone produkty.

Miejsce pracy: Warszawa praca w modelu 100% zdalnie.
Współpraca: B2B
Stawka do 120 zł/h netto

Kluczowe technologie:
PHP, Symfony, JavaScript, jQuery, JSON, HTML, CSS, SQL, MySQL, Composer, Cron, Apache2, API, GitLab, WordPress,

Twoje zadania:
Utrzymanie i rozwój systemu zbierającego dane
Dbałość o tworzenie wydajnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań.
Kształtowanie architektury systemu.
Optymalizowanie i aktualizowanie rozwiązań
Współpraca z interesariuszami projektu

80% implementacja zmian w aplikacji
10% utrzymanie i naprawa błędów
10% prowadzenie analiz

Oczekujemy:
Co najmniej 3 - letniego doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych
Bardzo dobrej znajomości PHP i frameworka Symfony
Znajomości zagadnień związanych z webservices i API
Doświadczenia w pracy z systemem kontroli wersji Git
Znajomości zagadnień z zakresu systemów reklamowych i analitycznych w szczególności systemu Google'a.

Aplikuj, jeżeli chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju niszowego, ale ciekawego projektu biznesowego. Możesz stać się ważną częścią naszego zespołu.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi