To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-04-20 20:17.

Angular Frontend Developer (Automotive)

Next Technology Professionals

140 - 160 zł netto / godzinowo

Opis oferty

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy 2 kandydatów na stanowisko:

Senior Frontend Developer (Angular)

Miejsce pracy: 100% zdalnie (lub z biura we Wrocławiu, Łodzi lub Warszawie)
Wakaty: 2
Branża: consulting IT (Automotive, ale mamy też kilka niejawnych projektów do zaproponowania po Twojej rozmowie z naszym klientem)
Start: ASAP (max. 1 msc. okres wypowiedzenia)
Forma współpracy: B2B (z NEXT), full-time, długofalowo
Wynagrodzenie: 140 - 160 zł/h netto + VAT

Firma / projekt: naszym klientem jest międzynarodowa firma, lider w dziedzinie transformacji cyfrowej w takich obszarach jak cyberbezpieczeństwo, wysokowydajne obliczenia czy chmura. Projekty realizowane są dla firm min. z sektora telekomunikacyjnego, energetycznego, finansowego, automotive czy administracji publicznej. Obecnie najbardziej poszukujemy do projektów dla niemieckiego automotive.

Zakres obowiązków:

Większość projektów to projekty webowe dla dużych organizacji, pracujemy również nad rozwiązaniami mobilnymi, desktopowymi i czysto serwerowymi.
Codzienne wdrażanie funkcjonalności zawartych w specyfikacji biznesowej
Testowanie kodu i utrzymywanie wysokiego pokrycia testowego kodu aplikacji
Zachowanie i konsolidacja bazy kodu w repozytorium kodu aplikacji
Utrzymywanie spójnej dokumentacji projektowej frontendu
Proponowanie wymiernych, zorientowanych na klienta ulepszeń naszych produktów
Poprawa przepływu pracy dzięki najlepszym decyzjom dotyczącym projektu architektonicznego
Utrzymywanie linii komunikacyjnej między partnerami zewnętrznymi

Oczekujemy:

Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia w pracy jako Frontend Developer
Profesjonalna znajomość frameworka Angular
Bardzo dobra znajomość JavaScript (ES5/ES6)
Solidna znajomość HTML, CSS, SASS
Biegła znajomość bibliotek Javascript, np. RxJs / HammerJS
Znajomość frameworków testowych m.in. Karma / Jasmine
Doświadczenie we wdrażaniu klientów RESTful oraz pracy z narzędziami i oprogramowaniem do testowania API
Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2)

Mile widziane:

Znajomość innych frameworków JavaScript (Vue / React / Svelte)
Silne umiejętności analityczne
Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

Możliwość pracy zdalnej w 100% (lub do wyboru z biura - jak Ci wygodnie)
Podczas pracy w naszym zespole możesz czerpać korzyści z udziału w różnorodnych projektach wykorzystujących różnorodne technologie IT
Cenimy sobie pragmatyczne, zorientowane na klienta podejście, pracę zespołową oraz chęć uczenia się i wykorzystywania nowych technologii w codziennej pracy. Staramy się korzystać z najnowszych narzędzi, które pozwalają nam rozwijać, refaktoryzować, testować i dostarczać rozwiązania o wyjątkowej jakości
W każdym momencie naszej współpracy masz profesjonalne wsparcie NEXT w budowaniu ścieżki kariery (zawsze gotowi do rozmowy i pomocy - nigdy nie będziesz miał świadomości, że czegoś nie wiesz, nie wyjaśniłeś lub zostałeś pozostawiony w projekcie "sam sobie")
Rozwój zawodowy, uczestnictwo w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach w Polsce i na świecie
Transparentny i uczciwy model współpracy długofalowej (bezterminowy kontrakt B2B)

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

Rozmowa telefoniczna z NEXT (10-15 minut)
Rozmowa biznesowo-techniczna z Klientem (90 minut), jeśli pozytywny feedback ...
(opcjonalnie) Rozmowa z klientem końcowym (30 minut)
Podjęcie decyzji o podjęciu współpracy

Osoba prowadząca proces rekrutacyjny:

LinkedIn (Kamil Ficek NEXT)
[email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Next Technology Professionals

O Next Technology Professionals

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów IT w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 600 przeprowadzonych procesów rekrutacyjnych, które zakończyły się sukcesem. Indywidualne podejście, słowność oraz regularna komunikacja-tymi wartościami kierujemy się w każdym procesie.

Pytania i odpowiedzi