To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-04-20 19:38.

MS Dynamics CRM Developer

Next Technology Professionals

65 - 95 zł netto / godzinowo

Opis oferty

Next Technology Professionals jest certyfikowaną agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 100% zdalnie

Start: ASAP, preferowany max. 1 msc. wypowiedzenia

Forma współpracy: B2B z Next, full-time, długofalowo

Wynagrodzenie: 65 - 95 zł/h netto + VAT

Firma / projekt: naszym klientem jest międzynarodowa firma, lider w dziedzinie transformacji cyfrowej w takich obszarach jak cyberbezpieczeństwo, wysokowydajne obliczenia czy chmura.
Zakres obowiązków / Responsibilities
Praca z zaległościami produktowymi w zwinnym środowisku programistycznym;
Tworzenie komponentów oprogramowania CRM i wzorców kodowania;
Odpowiedzialny za rozwój i wspieranie integracji Dynamics CRM z innymi aplikacjami, systemami i platformą;
Utrzymanie, zarządzanie i projektowanie rozwiązań i środowisk CRM.
Oczekujemy/ We expect
Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
Doświadczenie z C# i .NET (na platformach biznesowych);
Doświadczenie z Microsoft Dynamics 365 CRM (funkcjonalne i techniczne), znajomość koncepcji baz danych, analizy wymagań, zarządzania procesami biznesowymi i technik rozwiązywania problemów systemowych;
Doświadczenie w tworzeniu niestandardowych aplikacji, wtyczek, modyfikacji, integracji, procedur konwersji danych i niestandardowych raportów, przepływów pracy;
Bardzo dobra lub biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego.

Mile widziane:

Certyfikat Microsoft Dynamics;
Doświadczenie w pracy z frameworkami i narzędziami Agile/Scrum (np. JIRA, VSTS);
Doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu raportów SSRS;
Znajomość obsługi technologii Microsoft, w tym MSSQL Server, SQL Server, Reporting Services, MS SharePoint;
Doświadczenie w pracy z narzędziami do migracji/integracji danych.
Oferujemy / We offer
Profesjonalne wsparcie NEXT w budowaniu ścieżki kariery;
Rozwój zawodowy, uczestnictwo w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach w Polsce i na świecie;
Transparentny i uczciwy model współpracy długofalowej (bezterminowy kontrakt B2B);
Możliwość pracy zdalnej w 100%.

Proces rekrutacyjny:

Rozmowa telefoniczna z Next.
Rozmowa biznesowo techniczna (1-2 etapy).
Podjęcie decyzji.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Next Technology Professionals

O Next Technology Professionals

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów IT w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 600 przeprowadzonych procesów rekrutacyjnych, które zakończyły się sukcesem. Indywidualne podejście, słowność oraz regularna komunikacja-tymi wartościami kierujemy się w każdym procesie.

Pytania i odpowiedzi