To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-05-06 13:00.

Architekt Rozwiązań IT

TeamQuest Sp. z o.o.

18 000 - 20 000 zł netto

Opis oferty

Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Nr referencyjny: 4P202303/23030022

Obowiązki

  • Współtworzenie strategii IT oraz projektowanie rozwiązań IT wspierających realizację strategii firmy oraz efektywne działanie jednostek biznesowych.
  • Definiowanie ładu architektonicznego i standardów IT (architektura biznesowa, rozwiązań, techniczno-systemowa).
  • Proponowanie zmian w istniejącej architekturze IT celem zapewnienia realizacji obecnych i przyszłych celów biznesowych organizacji.
  • Identyfikowanie długu technologiczny w obszarze Architektury IT (warstwa biznesowa, informacji, systemów, infrastruktury)
  • Nadzoruje proces eliminacji długu technologicznego w ramach dostarczanych Rekomendacji/Rozwiązań IT do Zespołów Rozwiązań IT, Zespołów Operacji IT bądź Dostawców Rozwiązań IT.
  • Zapewnianie doradztwa IT w zakresie implementacji procesów biznesowych wspieranych przez ekosystem BS IT, przetwarzanych danych oraz interfejsów komunikacyjnych.
  • Współtworzenie wycen i estymat wdrażania nowych technologii w obszarach rozwiązań IT.
  • Planowanie pojemności i wydajności (Capacity Planning) warstwy Systemów IT.
  • Tworzenie dokumentacji architektonicznej.
  • Doradztwo IT w zakresie realizowanych procesów M&A poprzez realizację prac Due Diligence w obszarze Architektury.

Wymagania

  • Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia jako Architekt Rozwiązań IT
  • Dostarczałeś opracowania Architektur Rozwiązań dla inicjatyw biznesowych z uwzględnieniem warstw: biznesowej, danych, systemów i technologii
  • Współtworzyłeś oraz nadzorowałeś realizację Strategii IT tworząc zgodne z nią pryncypia oraz standardy architektoniczne
  • Uczestniczyłeś w projektach angażujących zespoły wytwórcze z wielu rożnych obszarów technologicznych jak i biznesowych
  • Znasz metody i narzędzia wspomagające proces opracowania dokumentacji architektonicznej jak i efektywnych prezentacji z tego obszaru
  • Znasz rodzaje popularnych architektur oprogramowania, klas systemów IT oraz modeli integracyjnych wraz z ich zaletami i wadami
  • Znasz technologie związane z tworzeniem architektury zorientowanej na usługi (SOA) i posiadasz doświadczenie w projektowaniu, integrowaniu oraz utrzymywaniu systemów informatycznych
  • Możesz pochwalić się znajomością narzędzi i notacji (ArchiMate, UML, BPMN, Enterprise Architect)
  • Identyfikowałeś dług technologiczny w organizacji oraz tworzyłeś plany jego eliminacji
  • Współtworzyłeś wyceny wdrażania nowych technologii w organizacji
  • Znasz język angielski na poziomie minimum B2

Oferujemy

  • Ustalimy dogodną formę współpracy i zakres benefitów (umowa o pracę lub B2B)
  • Nasze biuro mieści się w Warszawie przy Placu Europejskim, niedaleko Ronda Daszyńskiego - obecnie pracujemy w modelu hybrydowym.
  • Pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance.
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowanie do śniadania.
  • Kartę lunchową.
  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy.
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w biurze.
  • Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną oraz możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia.
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci.
  • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24.
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć dostęp do tańszych biletów do kina i teatru.
  • W piątki pracujemy krócej :)

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi